Jak uwieść faceta? Sposoby na udany podryw!

Upalne dni sprzyjają zauroczeniom i romansom. Niemalże każda kobieta chciałaby mieć przy boku mężczyznę, który ją weprze, pocieszy, przytuli. Samotność można porównać nawet do choroby, która nie pozwala cieszyć się życiem i skutecznie je skraca. Warto zatem znaleźć osobę, z którą można dzielić trudy codzienności. Nie jest to oczywiście proste zadanie, wymaga poświęcenia czasu jak i energii. Drogie Panie, dziś przedstawiamy Wam kilka sposobów na skuteczny podryw.

BĄDŹ Z SIEBIE DUMNA

Zanim poznasz i zainteresujesz jakiegokolwiek faceta, musisz najpierw w pełni zaakceptować i pokochać samą siebie. Pokaż innym, że jesteś z siebie dumna.  Wiedz, że nie ma drugiej, takiej samej kobiety jak Ty. Podkreślaj swoją unikatowość. Prezentuj się jako osoba zadowolona z życia, odważna i znająca swoją wartość, która zasługuje na prawdziwą miłość.

ZADBAJ O SIEBIE

Wizyta u fryzjera, manikiurzystki czy w salonie piękności na pewno sprawi, że poczujesz się pewniej. Nowa fryzura, zadbane, zdrowo wyglądające włosy dodadzą Ci odwagi. Piękne paznokcie i czysta cera będą sygnalizowały, że jesteś osobą dbającą o wygląd w każdym calu. Odśwież nieco swoją garderobę, wybierz się na zakupy. Pamiętaj jednak, że kolorem, który najbardziej wabi mężczyzn jest czerwony. Jak się okazuje, kobieta, która założy ubrania w kolorze czerwonym może liczyć na randkę w droższej restauracji i popijanie wina w wyższej cenie.

UWAGA NA DEKOLT!

Wbrew powszechnej opinii, zakładającej, że kobiety odsłaniające więcej ciała, szybciej znajdują faceta, okazuje się, że mężczyźni wcale nie chwalą takich poczynań. Co więcej, uważają, że panie zachowujące się w ten sposób są nie tylko bezwstydne, ale również niewierne. Faktycznie szybciej przyciągają do siebie panów, jednak najczęściej jest to relacja na jedną noc. Ważne jest zatem, aby ubrać się schludnie, elegancko przy tym oszołamiająco, tak aby facet nie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Tutaj znajdziesz sukienki: https://allani.pl/wyszukaj/sukienki/czerwone/okazja-na-randke?ads=0&utm_expid=.nBxM4B_5SkaCiayOP-G8yQ.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

PIWO NA RANDCE?

Kobiety na randkach częściej zamawiają wino, piwo wydaje im się bardziej męskim trunkiem. Jak się jednak okazuje, mężczyźni nie dość, że nie postrzegają kobiet pijących piwo na rankach jako mało kobiecych czy atrakcyjnych, to uważają, że są one bardziej zabawne, przyjacielskie i dostępne.

NARZEKANIE NA BOK

Nikt nie lubi słuchać osoby, która bez przerwy na coś narzeka. Pogoda, praca, zły dzień, są różne powody. Na randce jest to niewskazane. Narzekanie nie tylko zepsuje atmosferę, ale sprawi również, że facet uzna Cię za osobę zrzędliwą, negatywnie nastawioną do świata i ludzi. Jeżeli rzeczywiście Ci coś przeszkadza podczas randki i masz na to wpływ, powiedz to. Natomiast jeżeli coś dzieje się po prostu i działa Ci na nerwy, staraj się o tym nie myśleć, a przede wszystkim szukaj pozytywów, a jest ich wiele. Zawsze mogłaś ten wieczór spędzić w pracy lub samotnie, ciesz się z tego co masz.

DOTYK CZYNI CUDA

Zrozumiałe jest, że na randce szczególnie tej pierwszej, możesz czuć się nieswojo, być zestresowana i spięta. Mężczyzna oczywiście to zauważy. Jednak z czasem, kiedy lepiej się zapoznacie, spróbuj się nieco otworzyć. Skutecznym sposobem na przełamanie barier jest dotyk. Nie chodzi tu oczywiście o przytulanie się czy całusy, z tym musisz jeszcze poczekać. Dotknij jego ramienia, facet nie tylko poczuje bliskość, ale wydasz mu się bardziej atrakcyjna i troskliwa.

UŚMIECHNIJ SIĘ 🙂

Uśmiech przyciąga uwagę. Jeżeli podczas randki, dużo się uśmiechasz, mężczyzna uważa, że dobrze czujesz się w jego towarzystwie i nabiera pewności siebie. Zaczyna lubić Cię coraz bardziej, nie boi się mówić Ci komplementów i postrzega jako osobę pogodną i pozytywną z którą relacja na dłużej może dobrze na niego wpłynąć. Śmiech to zdrowie, nie przejmuj się, że ktoś patrzy, ważne abyś Ty czuła się szczęśliwa i tym szczęściem się z nim dzieliła.

Pamiętajcie, liczy się nie tylko wygląd, ale również charakter. Zwracajmy uwagę na całokształt, nie tylko na szczegóły urody. Nieodłącznymi elementami miłości są akceptacja i kompromis, wpajajmy sobie to już na początku, tworząc szczęśliwe i udane związki.

Autor tekstu: Angelika Gołębiowska

Zdjęcia: PixaBay.com